Продукція > TDK CORPORATION > VLF403210MT-150M-CA
VLF403210MT-150M-CA
VLF403210MT-150M-CA TDK Corporation
VLF403210MT-CA_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 15UH 830MA 490 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 490mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 590mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 830 mA
на замовлення 890 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 830MA 490 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 490mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 590mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 830 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF403210MT-150M-CA VLF403210MT-150M-CA Виробник : TDK inductor_automotive_power_vlf-m-ca_en-461078.pdf Fixed Inductors 15uH 490mohms 830mA PWR Wound Automotive
на замовлення 1000 шт:
VLF403210MT-150M-CA VLF403210MT-150M-CA Виробник : TDK Corporation VLF403210MT-CA_Series.pdf Description: FIXED IND 15UH 830MA 490 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 830 mA