Продукція > TDK CORPORATION > VLF403210MT-150M
VLF403210MT-150M
VLF403210MT-150M TDK Corporation
VLF403210MT_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 15UH 830MA 490MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 490mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 590mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 830 mA