Продукція > TDK CORPORATION > VLF403210MT-1R0N-CA
VLF403210MT-1R0N-CA
VLF403210MT-1R0N-CA TDK Corporation
VLF403210MT-CA_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 3.44A 32 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 32mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 2.23A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 3.44 A
на замовлення 990 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 3.44A 32 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 32mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 2.23A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 3.44 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF403210MT-1R0N-CA VLF403210MT-1R0N-CA Виробник : TDK inductor_commercial_power_vlf_en-347293.pdf Fixed Inductors 1.0uH 0.026ohm 2.23A
на замовлення 1000 шт:
VLF403210MT-1R0N-CA VLF403210MT-1R0N-CA Виробник : TDK Corporation VLF403210MT-CA_Series.pdf Description: FIXED IND 1UH 3.44A 32 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 3.44 A