Продукція > TDK > VLF403210MT-2R2M
VLF403210MT-2R2M
VLF403210MT-2R2M TDK
inductor_commercial_power_vlf_en-310286.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 2.2uH 66mohms 2.33A PWR Wound Ferrite
на замовлення 2175 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 2.33A 66MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 66mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.59A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 2.33 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF403210MT-2R2M VLF403210MT-2R2M Виробник : TDK Corporation VLF403210MT_Series.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 2.33A 66MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 66mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.59A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 2.33 A