Продукція > TDK CORPORATION > VLF403210MT-3R3M-CA
VLF403210MT-3R3M-CA
VLF403210MT-3R3M-CA TDK Corporation
VLF403210MT-CA_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 3.3UH 1.95A 98MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 98mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.19A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 1.95 A
на замовлення 977 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 1.95A 98MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 98mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.19A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 1.95 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF403210MT-3R3M-CA VLF403210MT-3R3M-CA Виробник : TDK Corporation VLF403210MT-CA_Series.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 1.95A 98MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 1.95 A