Продукція > TDK CORPORATION > VLF403210MT-4R7M
VLF403210MT-4R7M
VLF403210MT-4R7M TDK Corporation
VLF403210MT_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 4.7UH 1.61A 140MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 140mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.09A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.61 A
на замовлення 106 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 1.61A 140MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 140mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.09A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 1.61 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 550 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
VLF403210MT-4R7M VLF403210MT-4R7M Виробник : TDK Corporation VLF403210MT_Series.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1.61A 140MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.61 A