Продукція > TDK CORPORATION > VLF403210MT-6R8M-CA
VLF403210MT-6R8M-CA
VLF403210MT-6R8M-CA TDK Corporation
inductor_automotive_power_vlf403210mt-ca_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 6.8UH 1.24A 220 MOHM
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF403210MT-6R8M-CA VLF403210MT-6R8M-CA Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_vlf403210mt-ca_en.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 1.24A 220 MOHM
VLF403210MT-6R8M-CA VLF403210MT-6R8M-CA Виробник : TDK inductor_commercial_power_vlf_en-347293.pdf Fixed Inductors 6.8uH 0.18ohms 0.84A
на замовлення 985 шт: