Продукція > TDK CORPORATION > VLF403210MT-6R8M
VLF403210MT-6R8M
VLF403210MT-6R8M TDK Corporation
VLF403210MT_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 6.8UH 1.24A 220MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 220mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 840mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.24 A
на замовлення 950 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 1.24A 220MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 220mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 840mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 1.24 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF403210MT-6R8M VLF403210MT-6R8M Виробник : TDK inductor_commercial_power_vlf_en-310286.pdf Fixed Inductors 6.8uH 220mohms 1.24A PWR Wound Ferrite
на замовлення 965 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
VLF403210MT-6R8M VLF403210MT-6R8M Виробник : TDK Corporation VLF403210MT_Series.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 1.24A 220MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 1.24 A