Продукція > TDK CORPORATION > VLF403212MT-100M
VLF403212MT-100M
VLF403212MT-100M TDK Corporation
VLF403212MT_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 10UH 1.07A 280MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 280mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 900mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 1.07 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 1.07A 280MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 280mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 900mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 1.07 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF403212MT-100M VLF403212MT-100M Виробник : TDK Corporation VLF403212MT_Series.pdf Description: FIXED IND 10UH 1.07A 280MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 1.07 A