Продукція > TDK > VLF403215MT-100M-CA
VLF403215MT-100M-CA
VLF403215MT-100M-CA TDK
inductor_automotive_power_vlf-m-ca_en-461078.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 10uH 180mohms 1.44A PWR Wound Automotive
на замовлення 165 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF403215MT-100M-CA VLF403215MT-100M-CA Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_vlf403215mt-ca_en.pdf Description: FIXED IND 10UH 1.44A 180 MOHM
товару немає в наявності