Продукція > TDK CORPORATION > VLF403215MT-150M
VLF403215MT-150M
VLF403215MT-150M TDK Corporation
inductor_commercial_power_vlf403215mt_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 15UH 1.19A 260 MOHM
на замовлення 1660 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors RECOMMENDED ALT 810-VLS3012HBX-150M.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLF403215MT-150M VLF403215MT-150M Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_vlf403215mt_en.pdf Description: FIXED IND 15UH 1.19A 260 MOHM
на замовлення 551 шт: