Продукція > TDK CORPORATION > VLM13580T-2R2M-D1
VLM13580T-2R2M-D1
VLM13580T-2R2M-D1 TDK Corporation
VLM_automotive.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.2UH 10.5A 3.9MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.531" L x 0.480" W (13.50mm x 12.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 3.9mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 20A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.327" (8.30mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 10.5 A
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 10.5A 3.9MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.531" L x 0.480" W (13.50mm x 12.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 3.9mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 20A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.327" (8.30mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 10.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLM13580T-2R2M-D1 VLM13580T-2R2M-D1 Виробник : TDK Corporation VLM_automotive.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 10.5A 3.9MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 10.5 A
на замовлення 797 шт:
Кількість Ціна
VLM13580T-2R2M-D1 VLM13580T-2R2M-D1 Виробник : TDK VLM_automotive.pdf Power Inductors - SMD 2.2uH 3.9mohms 20A PWR Wound AEC-Q200