Продукція > TDK CORPORATION > VLP4612T-100MR52
VLP4612T-100MR52
VLP4612T-100MR52 TDK Corporation
VLP46.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 10UH 520MA 620MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.181" L x 0.118" W (4.60mm x 3.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 620mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 590mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 520 mA
на замовлення 7602 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 520MA 620MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.181" L x 0.118" W (4.60mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 620mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 590mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 520 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLP4612T-100MR52 VLP46.pdf
VLP4612T-100MR52 VLP4612T-100MR52 Виробник : TDK Corporation VLP46.pdf Description: FIXED IND 10UH 520MA 620MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 520 mA