Продукція > TDK CORPORATION > VLP4612T-6R8MR67
VLP4612T-6R8MR67
VLP4612T-6R8MR67 TDK Corporation
VLP46.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 6.8UH 670MA 380MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.181" L x 0.118" W (4.60mm x 3.00mm)
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 380mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 770mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 670 mA
на замовлення 2934 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 670MA 380MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.181" L x 0.118" W (4.60mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 380mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 770mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 670 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLP4612T6R8MR67
VLP4612T-6R8MR67 VLP4612T-6R8MR67 Виробник : TDK Corporation VLP46.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 670MA 380MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 670 mA