Продукція > TDK CORPORATION > VLP5610T-330MR36
VLP5610T-330MR36
VLP5610T-330MR36 TDK Corporation
VLP56%20Type.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 33UH 360MA 1.47OHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm)
Type: Wirewound
DC Resistance (DCR): 1.47Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 410mA
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 360 mA
на замовлення 576 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 360MA 1.47OHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, DC Resistance (DCR): 1.47Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 410mA, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 360 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLP5610T-330MR36 VLP5610T-330MR36 Виробник : TDK Corporation VLP56%20Type.pdf Description: FIXED IND 33UH 360MA 1.47OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Wirewound
Part Status: Obsolete
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 360 mA