Продукція > TDK > VLP6045LT-1R0N
VLP6045LT-1R0N
VLP6045LT-1R0N TDK
ithdrawn_inductor_commercial_power_vlp6045l_en-1141116.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 1.0uH 0.013ohms 8.6A
на замовлення 2914 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 6.5A 17 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±30%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.268" L x 0.268" W (6.80mm x 6.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 17mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 8.6A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 6.5 A.
Інші пропозиції VLP6045LT-1R0N
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLP6045LT-1R0N VLP6045LT-1R0N Виробник : TDK Corporation withdrawn_inductor_commercial_power_vlp6045l_en.pdf?ref_disty=digikey Description: FIXED IND 1UH 6.5A 17 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.268" L x 0.268" W (6.80mm x 6.80mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 17mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 8.6A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 6.5 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 6.5 A