VLP6045LT-330M
VLP6045LT-330M TDK Corporation
withdrawn_inductor_commercial_power_vlp6045l_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 33UH 1.5A 202 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.268" L x 0.268" W (6.80mm x 6.80mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 202mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.6A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 33UH 1.5A 202 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.268" L x 0.268" W (6.80mm x 6.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 202mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.6A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Inductance: 33 µH, Current Rating (Amps): 1.5 A.
Інші пропозиції VLP6045LT-330M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLP6045LT-330M VLP6045LT-330M Виробник : TDK Corporation withdrawn_inductor_commercial_power_vlp6045l_en.pdf?ref_disty=digikey Description: FIXED IND 33UH 1.5A 202 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 33 µH
Current Rating (Amps): 1.5 A