Продукція > TDK > VLP6045LT-680M
VLP6045LT-680M
VLP6045LT-680M TDK
vlp6045lt-680m.pdf
Виробник: TDK
Inductor Power Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Ferrite 1A 0.455Ohm DCR T/R
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 68UH 1A 455 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.268" L x 0.268" W (6.80mm x 6.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 455mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.1A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 1 A.
Інші пропозиції VLP6045LT-680M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLP6045LT-680M VLP6045LT-680M Виробник : TDK Corporation withdrawn_inductor_commercial_power_vlp6045l_en.pdf?ref_disty=digikey Description: FIXED IND 68UH 1A 455 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.268" L x 0.268" W (6.80mm x 6.80mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 455mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.1A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 1 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 1 A