VLP8040T-221M
VLP8040T-221M TDK Corporation
withdrawn_inductor_commercial_power_vlp8040_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 220UH 600MA 730MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.343" L x 0.339" W (8.70mm x 8.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 730mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 600mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Obsolete
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 600 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 220UH 600MA 730MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.343" L x 0.339" W (8.70mm x 8.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 730mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 600mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Obsolete, Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 600 mA.
Інші пропозиції VLP8040T-221M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLP8040T-221M VLP8040T-221M Виробник : TDK Corporation withdrawn_inductor_commercial_power_vlp8040_en.pdf Description: FIXED IND 220UH 600MA 730MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Obsolete
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 600 mA