Продукція > BIVAR > VLPR-24-1028-2
VLPR-24-1028-2
VLPR-24-1028-2 Bivar
VLPR-24-XXX-2.pdf
Виробник: Bivar
LED Light Pipes Light Pipe Vert SMD Rect Face
на замовлення 1908 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LIGHT PIPE BOARD MT 1.028" 4X2MM, Packaging: Bag, Color: Clear, Mounting Type: Board Mount, Press Fit, Type: Rigid, Configuration: Single, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 4mm x 2mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLPR-24-1028-2 VLPR-24-1028-2 Виробник : Bivar Inc. VLPR-24-XXX-2.pdf Description: LIGHT PIPE BOARD MT 1.028" 4X2MM
Packaging: Bag
Color: Clear
Mounting Type: Board Mount, Press Fit
Type: Rigid
Configuration: Single
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 4mm x 2mm