Продукція > TDK CORPORATION > VLS2010ET-1R0N-CA
VLS2010ET-1R0N-CA
VLS2010ET-1R0N-CA TDK Corporation
inductor_automotive_power_vls2010e-ca_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 1.55A 1.65 OHM SMD
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 1.0uH 108mohms 1.65A PWR Wound Automotive.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS2010ET-1R0N-CA VLS2010ET-1R0N-CA Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_vls2010e-ca_en.pdf Description: FIXED IND 1UH 1.55A 1.65 OHM SMD
VLS2010ET-1R0N-CA VLS2010ET-1R0N-CA Виробник : TDK nductor_automotive_power_vls2010e-ca_en-776230.pdf Fixed Inductors 1.0uH 108mohms 1.65A PWR Wound Automotive