Продукція > TDK > VLS2010ET-1R5N-CA
VLS2010ET-1R5N-CA
VLS2010ET-1R5N-CA TDK
inductor_automotive_power_vls2010e-ca_en.pdf
Виробник: TDK
Power Inductors - SMD 1.5uH 156mohms 1.3A PWR Wound Automotive
на замовлення 1180 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 1.25A 156MOHM SM, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 156mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.2A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 1.25 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS2010ET-1R5N-CA VLS2010ET-1R5N-CA Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_vls2010e-ca_en.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 1.25A 156MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 156mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.2A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 1.25 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 1.25 A