Продукція > TDK CORPORATION > VLS2010ET-4R7M-CA
VLS2010ET-4R7M-CA
VLS2010ET-4R7M-CA TDK Corporation
inductor_automotive_power_vls2010e-ca_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 4.7UH 790MA 408MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 408mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 700mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 790 mA
на замовлення 1892 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 790MA 408MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 408mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 700mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 790 mA.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
VLS2010ET-4R7M-CA VLS2010ET-4R7M-CA Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_vls2010e-ca_en.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 790MA 408MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 790 mA