Продукція > TDK CORPORATION > VLS2012ET-1R0N-CA
VLS2012ET-1R0N-CA
VLS2012ET-1R0N-CA TDK Corporation
inductor_automotive_power_vls2012e-ca_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 1.65A 86 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 86mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.45A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 1.65 A
на замовлення 1949 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1UH 1.65A 86 MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 86mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.45A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 1 µH, Current Rating (Amps): 1.65 A.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
VLS2012ET-1R0N-CA VLS2012ET-1R0N-CA Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_vls2012e-ca_en.pdf Description: FIXED IND 1UH 1.65A 86 MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 1 µH
Current Rating (Amps): 1.65 A