Продукція > TDK CORPORATION > VLS2012ET-2R2M-CA
VLS2012ET-2R2M-CA
VLS2012ET-2R2M-CA TDK Corporation
inductor_automotive_power_vls2012e-ca_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.2UH 1.25A 153 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 153mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.25 A
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 1.25A 153 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 153mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 1.25 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS2012ET-2R2M-CA VLS2012ET-2R2M-CA Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_vls2012e-ca_en.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 1.25A 153 MOHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 1.25 A