Продукція > TDK CORPORATION > VLS201610CX-100M-1
VLS201610CX-100M-1
VLS201610CX-100M-1 TDK Corporation
inductor_commercial_power_vls201610cx-1_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 10UH 710MA 732MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 732mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 550mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 2016
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 710 mA
на замовлення 22000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 710MA 732MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 732mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 550mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 2016, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 710 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS201610CX-100M-1 VLS201610CX-100M-1 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_vls201610cx-1_en.pdf Description: FIXED IND 10UH 710MA 732MOHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 2016
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 710 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
VLS201610CX-100M-1 VLS201610CX-100M-1 Виробник : TDK inductor_commercial_power_vls201610cx-1_en.pdf Power Inductors - SMD 10 UH 20%
Мінімальне замовлення: 18
VLS201610CX-100M-1 VLS201610CX-100M-1 Виробник : TDK 4073414.pdf Description: TDK - VLS201610CX-100M-1 - Leistungsinduktivität (SMD), 10 µH, 830 mA, Geschirmt, 620 mA, VLS-CX
tariffCode: 85045000
Produkthöhe: 1mm
rohsCompliant: YES
Induktivität: 10µH
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 0.732ohm
usEccn: EAR99
Sättigungsstrom (Isat): 620mA
RMS-Strom Irms: 830mA
Produktlänge: 2mm
euEccn: NLR
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Produktbreite: 1.6mm