Продукція > TDK CORPORATION > VLS201610CX-150M
VLS201610CX-150M
VLS201610CX-150M TDK Corporation
inductor_commercial_power_vls201610cx_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 15UH 540MA 1.258 OHM
на замовлення 3870 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 15uH 0.49A 1258mOhms Pwr Circuit Inductor.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS201610CX-150M VLS201610CX-150M Виробник : TDK nductor_commercial_power_vls201610cx-1_en-1150136.pdf Fixed Inductors 15uH 0.49A 1258mOhms Pwr Circuit Inductor