Продукція > TDK CORPORATION > VLS201610CX-1R0M
VLS201610CX-1R0M
VLS201610CX-1R0M TDK Corporation
inductor_commercial_power_vls201610cx_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1UH 2.14A 66 MOHM SMD
на замовлення 3670 шт:
Написати відгук
Fixed Inductors 1.0uH 1.95A 79mOhms Pwr Circuit Inductor.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS201610CX-1R0M VLS201610CX-1R0M Виробник : TDK nductor_commercial_power_vls201610cx-1_en-1150136.pdf Fixed Inductors 1.0uH 1.95A 79mOhms Pwr Circuit Inductor