Продукція > TDK CORPORATION > VLS201610CX-1R5M-1
VLS201610CX-1R5M-1
VLS201610CX-1R5M-1 TDK Corporation
inductor_commercial_power_vls201610cx-1_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.5UH 1.74A 126MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 126mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.58A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 2016
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 1.74 A
на замовлення 680 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 1.74A 126MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 126mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.58A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 2016, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 1.74 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS201610CX-1R5M-1 VLS201610CX-1R5M-1 Виробник : TDK inductor_commercial_power_vls201610cx-1_en.pdf Power Inductors - SMD 2mm x 1.6mm, -40 to +105 degC, 1.58A, 1.5?H, 126mohm
на замовлення 9582 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
VLS201610CX-1R5M-1 VLS201610CX-1R5M-1 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_vls201610cx-1_en.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 1.74A 126MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 2016
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 1.74 A