Продукція > TDK > VLS201610CX-1R5M
VLS201610CX-1R5M
VLS201610CX-1R5M TDK
nductor_commercial_power_vls201610cx-1_en-1150136.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 1.5uH 1.75A 126mOhms Pwr Circuit Inductor
на замовлення 1900 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS201610CX-1R5M VLS201610CX-1R5M Виробник : TDK Corporation VLS201610CX_Type_DS.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 1.74A 126MOHM SM