Продукція > TDK CORPORATION > VLS201610CX-3R3M
VLS201610CX-3R3M
VLS201610CX-3R3M TDK Corporation
VLS201610CX_Type_DS.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 3.3UH 1.2A 253MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 253mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.01A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 1.2 A