Продукція > TDK > VLS201610CX-4R7M
VLS201610CX-4R7M
VLS201610CX-4R7M TDK
nductor_commercial_power_vls201610cx-1_en-1150136.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 4.7uH 0.92A 365mOhms Pwr Circuit Inductor
на замовлення 2953 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 1A 365 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 365mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 820mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS201610CX-4R7M VLS201610CX-4R7M Виробник : TDK Corporation VLS201610CX_Type_DS.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1A 365 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 365mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 820mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1 A