Продукція > TDK CORPORATION > VLS201610CX-6R8M
VLS201610CX-6R8M
VLS201610CX-6R8M TDK Corporation
inductor_commercial_power_vls201610cx_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 6.8UH 790MA 582 MOHM
на замовлення 3955 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 6.8uH 0.73A 582mOhms Pwr Circuit Inductor.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS201610CX-6R8M VLS201610CX-6R8M Виробник : TDK nductor_commercial_power_vls201610cx-1_en-1150136.pdf Fixed Inductors 6.8uH 0.73A 582mOhms Pwr Circuit Inductor