Продукція > TDK CORPORATION > VLS201610CX-R47M
VLS201610CX-R47M
VLS201610CX-R47M TDK Corporation
inductor_commercial_power_vls201610cx_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 470NH 2.69A 50 MOHM
на замовлення 2998 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 0.47uH 3.5A 50mOhms Pwr Circuit Inductor.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS201610CX-R47M VLS201610CX-R47M Виробник : TDK nductor_commercial_power_vls201610cx-1_en-1150136.pdf Fixed Inductors 0.47uH 3.5A 50mOhms Pwr Circuit Inductor