Продукція > TDK > VLS201610ET-1R5N-CA
VLS201610ET-1R5N-CA
VLS201610ET-1R5N-CA TDK
nductor_automotive_power_vls201610e-ca_en-776253.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 1.5uH 0.151ohms 1.1A
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5UH 1.15A 181MOHM SM, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 181mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.1A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 1.15 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS201610ET-1R5N-CA VLS201610ET-1R5N-CA Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_vls201610e-ca_en.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 1.15A 181MOHM SM
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 181mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.1A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 1.15 A
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 1.15 A