Продукція > TDK > VLS201610ET-2R2M-CA
VLS201610ET-2R2M-CA
VLS201610ET-2R2M-CA TDK
inductor_automotive_power_vls201610e-ca_en.pdf
Виробник: TDK
Power Inductors - SMD RECOMMENDED ALT 810-VLS6045EX-2R2N-H
на замовлення 1124 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS201610ET-2R2M-CA VLS201610ET-2R2M-CA Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_vls201610e-ca_en.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 950MA 276 MOHM