Продукція > TDK CORPORATION > VLS201610ET-2R2M
VLS201610ET-2R2M
VLS201610ET-2R2M TDK Corporation
VLS201610E_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 2.2UH 940MA 276MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 276mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 940mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 940 mA
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 2.2UH 940MA 276MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 276mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 940mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Inductance: 2.2 µH, Current Rating (Amps): 940 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 430 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
VLS201610ET-2R2M VLS201610ET-2R2M Виробник : TDK Corporation VLS201610E_Series.pdf Description: FIXED IND 2.2UH 940MA 276MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 2.2 µH
Current Rating (Amps): 940 mA