Продукція > TDK CORPORATION > VLS201610ET-3R3M
VLS201610ET-3R3M
VLS201610ET-3R3M TDK Corporation
VLS201610E_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 3.3UH 730MA 458MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 458mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 750mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 730 mA
на замовлення 14000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 730MA 458MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 458mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 750mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 730 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 839 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
VLS201610ET-3R3M VLS201610ET-3R3M Виробник : TDK Corporation VLS201610E_Series.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 730MA 458MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 730 mA