Продукція > TDK > VLS201610ET-6R8M-CA
VLS201610ET-6R8M-CA
VLS201610ET-6R8M-CA TDK
nductor_automotive_power_vls201610e-ca_en-1511728.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 6.8uH 0.7ohms 0.53A
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 540MA 840 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 840mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 530mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 540 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS201610ET-6R8M-CA VLS201610ET-6R8M-CA Виробник : TDK inductor_automotive_power_vls201610e-ca_en.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 540MA 840 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 840mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 530mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 540 mA
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 540 mA