Продукція > TDK CORPORATION > VLS201610ET-6R8M
VLS201610ET-6R8M
VLS201610ET-6R8M TDK Corporation
VLS201610E_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 6.8UH 530MA 840MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 840mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 530mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 530 mA
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 530MA 840MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 840mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 530mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 530 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS201610ET-6R8M VLS201610ET-6R8M Виробник : TDK Corporation VLS201610E_Series.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 530MA 840MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 530 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
VLS201610ET-6R8M VLS201610ET-6R8M Виробник : TDK nductor_commercial_power_vls252012e_en-952677.pdf Fixed Inductors 6.8uH