Продукція > TDK CORPORATION > VLS201610ET-R47N
VLS201610ET-R47N
VLS201610ET-R47N TDK Corporation
VLS201610E_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 470NH 1.85A 65MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 65mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.85A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 1.85 A
на замовлення 962 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 1.85A 65MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 65mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.85A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 1.85 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS201610ET-R47N VLS201610ET-R47N Виробник : TDK nductor_commercial_power_vls252012e_en-952677.pdf Fixed Inductors 0.47uH
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
VLS201610ET-R47N VLS201610ET-R47N Виробник : TDK Corporation VLS201610E_Series.pdf Description: FIXED IND 470NH 1.85A 65MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 1.85 A