Продукція > TDK CORPORATION > VLS201610ET-R68N-CA
VLS201610ET-R68N-CA
VLS201610ET-R68N-CA TDK Corporation
inductor_automotive_power_vls201610e-ca_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 680NH 1.65A 86MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 86mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.65A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 1.65 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 680NH 1.65A 86MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 86mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.65A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 680 nH, Current Rating (Amps): 1.65 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS201610ET-R68N-CA VLS201610ET-R68N-CA Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_vls201610e-ca_en.pdf Description: FIXED IND 680NH 1.65A 86MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 1.65 A
товару немає в наявності
VLS201610ET-R68N-CA VLS201610ET-R68N-CA Виробник : TDK inductor_automotive_power_vls201610e-ca_en.pdf Power Inductors - SMD 0.68uH .072ohm 1.65A