Продукція > TDK CORPORATION > VLS201610ET-R68N
VLS201610ET-R68N
VLS201610ET-R68N TDK Corporation
VLS201610E_Series.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 680NH 1.65A 86MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 86mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.65A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 1.65 A
на замовлення 1542 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 680NH 1.65A 86MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 86mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.65A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 680 nH, Current Rating (Amps): 1.65 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS201610ET-R68N VLS201610ET-R68N Виробник : TDK nductor_commercial_power_vls252012e_en-952677.pdf Fixed Inductors 0.68uH
VLS201610ET-R68N VLS201610ET-R68N Виробник : TDK Corporation VLS201610E_Series.pdf Description: FIXED IND 680NH 1.65A 86MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 680 nH
Current Rating (Amps): 1.65 A