Продукція > TDK CORPORATION > VLS201610HBX-6R8M-1
VLS201610HBX-6R8M-1
VLS201610HBX-6R8M-1 TDK Corporation
inductor_commercial_power_vls201610hbx-1_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 6.8UH 880MA 558MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 558mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 700mA
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric)
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 880 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 6.8UH 880MA 558MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 558mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 700mA, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806 (2016 Metric), Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 880 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS201610HBX-6R8M-1 VLS201610HBX-6R8M-1 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_vls201610hbx-1_en.pdf Description: FIXED IND 6.8UH 880MA 558MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Metal
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 880 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
VLS201610HBX-6R8M-1 VLS201610HBX-6R8M-1 Виробник : TDK inductor_commercial_power_vls201610hbx-1_en.pdf Power Inductors - SMD 6.8uH 0.98A 558mOhms Power Circuits