Продукція > TDK > VLS201612CX-100M-1
VLS201612CX-100M-1
VLS201612CX-100M-1 TDK
inductor_commercial_power_vls201612cx-1_en.pdf
Виробник: TDK
Description: FIXED IND 10UH 770MA 540 MOHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 540mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 610mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 2016
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 770 mA
на замовлення 32000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 770MA 540 MOHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 540mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 610mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 2016, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 770 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS201612CX-100M-1 VLS201612CX-100M-1 Виробник : TDK inductor_commercial_power_vls201612cx-1_en.pdf Description: FIXED IND 10UH 770MA 540 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 2016
Part Status: Active
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 770 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
VLS201612CX-100M-1 VLS201612CX-100M-1 Виробник : TDK inductor_commercial_power_vls201612cx-1_en.pdf Power Inductors - SMD 2mm x 1.6mm, -40 to +105 degC, 0.61A, 10?H, 540mohm