Продукція > TDK CORPORATION > VLS201612CX-3R3M-1
VLS201612CX-3R3M-1
VLS201612CX-3R3M-1 TDK Corporation
inductor_commercial_power_vls201612cx-1_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 3.3UH 1.37A 170MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 170mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 1.04A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 2016
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 1.37 A
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 3.3UH 1.37A 170MOHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 170mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 1.04A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 2016, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Inductance: 3.3 µH, Current Rating (Amps): 1.37 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS201612CX-3R3M-1 VLS201612CX-3R3M-1 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_vls201612cx-1_en.pdf Description: FIXED IND 3.3UH 1.37A 170MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 2016
Part Status: Active
Inductance: 3.3 µH
Current Rating (Amps): 1.37 A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
VLS201612CX-3R3M-1 VLS201612CX-3R3M-1 Виробник : TDK inductor_commercial_power_vls201612cx-1_en.pdf Power Inductors - SMD 3.3 UH 20%