Продукція > TDK > VLS201612CX-4R7M
VLS201612CX-4R7M
VLS201612CX-4R7M TDK
nductor_commercial_power_vls201612cx-1_en-1149981.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors RECOMMENDED ALT 810-VLS201612CX4R7M1
на замовлення 120 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 4.7UH 1.12A 252MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 252mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 880mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 2016, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 1.12 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS201612CX-4R7M VLS201612CX-4R7M Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_vls201612cx_en.pdf Description: FIXED IND 4.7UH 1.12A 252MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 252mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 880mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 2016
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 1.12 A