Продукція > TDK > VLS201612CX-R47M-1
VLS201612CX-R47M-1
VLS201612CX-R47M-1 TDK
inductor_commercial_power_vls201612cx-1_en.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 2mm x 1.6mm, -40 to +105 degC, 3.15A, 0.47 H, 47m
на замовлення 2725 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 470NH 2.72A 47MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0806 (2016 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 47mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 3.15A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Supplier Device Package: 0806, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Inductance: 470 nH, Current Rating (Amps): 2.72 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS201612CX-R47M-1 VLS201612CX-R47M-1 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_vls201612cx-1_en.pdf Description: FIXED IND 470NH 2.72A 47MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0806 (2016 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 47mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 3.15A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Supplier Device Package: 0806
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Inductance: 470 nH
Current Rating (Amps): 2.72 A