Продукція > TDK > VLS201612ET-100M
VLS201612ET-100M
VLS201612ET-100M TDK
VLS201612E_Series.pdf
Виробник: TDK
Description: FIXED IND 10UH 470MA 1.026 OHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1.026Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 470mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Not For New Designs
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 470 mA
на замовлення 8000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 10UH 470MA 1.026 OHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 1.026Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 470mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Not For New Designs, Inductance: 10 µH, Current Rating (Amps): 470 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS201612ET-100M VLS201612ET-100M Виробник : TDK VLS201612E_Series.pdf Description: FIXED IND 10UH 470MA 1.026 OHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 10 µH
Current Rating (Amps): 470 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
VLS201612ET-100M VLS201612ET-100M Виробник : TDK nductor_commercial_power_vls252012e_en-952677.pdf Fixed Inductors 10uH