Продукція > TDK CORPORATION > VLS201612ET-1R5N-CA
VLS201612ET-1R5N-CA
VLS201612ET-1R5N-CA TDK Corporation
inductor_automotive_power_vls201612e-ca_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.5UH 1.25A 159 MOHM
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VLS201612ET-1R5N-CA VLS201612ET-1R5N-CA Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_vls201612e-ca_en.pdf Description: FIXED IND 1.5UH 1.25A 159 MOHM